Přehled produktů v košíku

No products in the cart.

Zdravotnické prostředky s OZOILE® na účinné hojení pooperačních ran

RIGENOMA® aktivní čisticí roztok s OZOILE® 750 ml

K bezbolestnému čištění poraněné kůže bez ohledu na etiologii léze (rány, poranění kůže). Snadno se používá, účinně odstraňuje zbytky předchozích léčivých přípravků. Přípravek se neoplachuje.

RIGENOMA® impregnované nepřilnavé krytí s OZOILE® 10 ks

Účinné moderní, aseptické krytí k ošetření akutních a chronických kožních poranění, působící proti infekci a podporující rychlé hojení. Např. na proleženiny, bércové, diabetické vředy, popáleniny, pooperační rány, poranění způsobená radioterapií, odřeniny.

RIGENOMA® ochranný a hojivý krém s OZOILE® 100 ml

K ochraně a podpoře hojení pokožky v případě podráždění, pálení, svědění, olupování. Účinný při ekzému, dermatitidě (i plenkové dermatitidě při inkontinenci). 

RIGENOMA® krém pro obnovu a regeneraci kůže s OZOILE®

RIGENOMA® hojivý krém s OZOILE® je inovativní zdravotnický prostředek pro prevenci a léčbu akutních a chronických kožních lézí i v případě rizika infekce. Podporuje rychlejší obnovu nové tkáně – kůže, spodina rány. Tkáň výrazně okysličuje a snižuje množství mikrobů.

RIGENOMA® bioaktivní sprej na rány s OZOILE® 20 ml

RIGENOMA® sprej s OZOILE® je ochranný hojivý sprej pro poškozenou pokožku. Na akutní a chronické rány, včetně infikovaných. Např. na proleženiny, vředy, opruzeniny, popáleniny, odřeniny a další dermatologické potíže charakterizované zánětem, podrážděním nebo infekcí.