Přehled produktů v košíku

No products in the cart.

Zdravotnické prostředky s OZOILE® na účinné hojení řezných ran a poranění

RIGENOMA® aktivní čisticí roztok s OZOILE® 750 ml

K bezbolestnému čištění poraněné kůže bez ohledu na etiologii léze (rány, poranění kůže). Snadno se používá, účinně odstraňuje zbytky předchozích léčivých přípravků. Přípravek se neoplachuje.

RIGENOMA® bioaktivní sprej na rány s OZOILE® 20 ml

IGENOMA® sprej s OZOILE® je ochranný hojivý sprej pro poškozenou pokožku. Na akutní a chronické rány, včetně infikovaných. Např. na proleženiny, vředy, opruzeniny, popáleniny, odřeniny a další dermatologické potíže charakterizované zánětem, podrážděním nebo infekcí.

RIGENOMA® hydrogel na nekrotickou tkáň s OZOILE® 100 ml

RIGENOMA® hydrogel s OZOILE® je inovací v léčbě nekrotických, silně znečištěných, povleklých ran. Na akutní a chronické rány, včetně infikovaných. Brání množení mikrobů – bakterií a plísní. Aktivně podporuje obnovu tkáně.

RIGENOMA® ochranný a hojivý krém s OZOILE® 100 ml

K ochraně a podpoře hojení pokožky v případě podráždění, pálení, svědění, olupování. Účinný při ekzému, dermatitidě (i plenkové dermatitidě při inkontinenci). 

RIGENOMA® krém pro obnovu a regeneraci kůže s OZOILE®

RIGENOMA® hojivý krém s OZOILE® je inovativní zdravotnický prostředek pro prevenci a léčbu akutních a chronických kožních lézí i v případě rizika infekce. Podporuje rychlejší obnovu nové tkáně – kůže, spodina rány. Tkáň výrazně okysličuje a snižuje množství mikrobů.